Louky 2019 - Pohárová soutěž ZLPS

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 16. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Šerý
Telefon:  774 332 734
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vésky B UH 14,68 14,55 14,68
2.  Hradčovice UH 14,83 14,69 14,83
3.  Vrbětice ZL 14,86 14,86 14,74
4.  Velký Ořechov B ZL 14,88 14,88 14,47
5.  Vysoké Pole ZL 14,99 14,78 14,99
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Kněžpole UH 15,06 15,06 15,03
7.  Velký Ořechov C ZL 15,16 15,16 14,18
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Ratiboř VS 15,38 15,38 14,84
9.  Nedašov ZL 15,43 15,09 15,43
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Lidečko VS 15,50 15,22 15,50
11.  Křekov ZL 15,89 15,85 15,89
12.  Lukov ZL 16,04 15,42 16,04
13.  Nedašova Lhota ZL 16,10 16,10 15,20
14.  Bylnice ZL 16,22 16,14 16,22
15.  Mysločovice ZL 16,66 16,66 15,61
16. Výsledek se nepočítá do ligy  Martinice KM 16,88 16,88 16,80
17.  Mirošov ZL 17,13 17,01 17,13
18.  Ublo ZL 17,37 17,37 16,47
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Brusné KM 17,44 17,14 17,44
20.  Záhlinice KM 18,40 18,40 16,94
21.  Hostišová ZL 18,66 18,59 18,66
22.  Mladcová ZL 21,76 21,76 15,26
23.  Tečovice ZL 22,06 22,06 21,81
24.  Nevšová ZL 22,77 22,77 22,76
25.  Nevšová B ZL 23,54 22,80 23,54
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Chvalnov - Lísky KM 27,00 25,84 27,00
27.  Louky ZL 28,00 28,00 25,98
28.  Sazovice ZL 37,32 35,12 37,32
29.  Drnovice ZL NP NP NP
29.  Lhota ZL NP NP NP
29. Výsledek se nepočítá do ligy  Francova Lhota VS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nedašova Lhota ZL 17,36 17,36 17,12
1. Výsledek se nepočítá do ligy  Pravčice KM 17,36 17,36 17,16
3.  Holešov KM 17,46 16,82 17,46
4.  Bojkovice UH 17,67 17,67 17,46
5.  Bohuslavice u Zlína ZL 18,18 18,18 17,73
6.  Bílovice UH 18,96 18,96 17,07
7.  Drnovice ZL 19,97 19,34 19,97
8.  Vlachovice ZL 20,46 20,46 18,20
9.  Velký Ořechov ZL 20,79 20,79 20,55
10.  Tečovice ZL 21,50 21,50 21,33
11.  Popov ZL 29,57 29,37 29,57
12.  Racková ZL NP NP NP
12.  Vysoké Pole ZL NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tečovice ZL 19,66 19,66 17,35
2.  - Napamal - 20,73 20,59 20,73
3.  Bratřejov ZL 21,89 21,89 21,09
4.  Nedašova Lhota ZL 24,32 24,32 22,54
5.  Pohořelice ZL 27,29 26,90 27,29
6.  Bílovice UH 28,52 16,93 28,52
7.  Martinice KM 38,87 38,87 38,03
8.  Míkovice UH NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčovice UH 15,77 15,77 15,69
2.  - Napamal - 16,86 16,67 16,86
3.  - Racteč - 17,96 16,78 17,96
4.  Lukov ZL 18,32 18,32 18,13
5.  Lechotice KM 19,20 19,11 19,20
6.  Nevšová ZL 21,90 21,90 20,49
7.  Býškovice PR 29,36 29,36 28,71
8.  Lipová ZL 30,17 30,01 30,17
9.  Nedašova Lhota ZL 42,24 42,24 41,58
10.  Žeranovice KM NP 18,26 NP
10.  Vrbka KM NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ublo ZL 18,81 18,81 18,25
2.  Louky ZL 23,76 20,03 23,76
3.  Sazovice ZL 40,46 40,46 40,19
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Ublo B ZL MS 20,65 21,39

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vésky BUH14,5514,6814,682019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vrbětice ZL14,7414,7814,782017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčovice UH14,6914,8314,832019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vrbětice ZL14,8614,7414,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velký Ořechov BZL14,8814,4714,882019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevšová ZL14,7814,9614,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vysoké Pole ZL14,7814,9914,992019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kněžpole UH15,0615,0315,062019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mladcová ZL14,3415,0615,062017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Ořechov CZL15,1614,1815,162019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov ZL15,0715,2315,232017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hostětín UH15,2914,6815,292017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ratiboř VS15,3814,8415,382019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM15,4015,3015,402017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nedašov ZL15,0915,4315,432019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lidečko VS15,2215,5015,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velký Ořechov CZL15,4115,5915,592017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vrchoslavice PV15,5415,8615,862017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křekov ZL15,8515,8915,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lukov ZL15,4216,0416,042019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hradčovice UH16,0614,9616,062017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nedašova Lhota ZL16,1015,2016,102019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mysločovice ZL16,1416,1616,162017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velký Ořechov BZL15,8016,1816,182017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bylnice ZL16,1416,2216,222019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Šarovy ZL16,5115,2816,512017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysločovice ZL16,6615,6116,662019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bratřejov ZL16,7616,1116,762017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Martinice KM16,8816,8016,882019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Tečovice ZL16,9016,3716,902017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nedašova Lhota ZL17,3617,1217,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice KM17,3617,1617,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Holešov KM16,8217,4617,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bojkovice UH17,6717,4617,672019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bohuslavice u Zlína ZL18,1817,7318,182019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bratřejov ZL18,191,8118,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vlachovice ZL18,4918,8518,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bílovice UH18,9617,0718,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kaňovice ZL19,1218,2319,122017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Holešov KM19,5019,0419,502017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice UH19,2419,6619,662017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Racková ZL19,9618,6719,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Drnovice ZL19,3419,9719,972019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vlachovice ZL20,4618,2020,462019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Velký Ořechov ZL20,7920,5520,792019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Sazovice ZL18,8721,4821,482017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Tečovice ZL21,5021,3321,502019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Slušovice ZL18,6621,7221,722017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd ZL18,5122,1022,102017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Popov ZL29,3729,5729,572019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Machová ZL30,6721,1530,672017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Lhota ZLNPNPNP2017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bojkovice UHNPNPNP2017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Racková ZLNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Velký Ořechov ZLNPNPNP2017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vysoké Pole ZLNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradčovice UH15,7715,6915,772019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -16,6716,8616,862019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. - -16,7817,9617,962019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Lukov ZL18,3218,1318,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Lechotice KM19,1119,2019,202019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevšová ZL21,9020,4921,902019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Býškovice PR29,3628,7129,362019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Lipová ZL30,0130,1730,172019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nedašova Lhota ZL42,2441,5842,242019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vrbka KMNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Žeranovice KM18,26NPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Tečovice ZL19,6617,3519,662019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. - -20,5920,7320,732019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL21,8921,0921,892019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL24,3222,5424,322019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Pohořelice ZL26,9027,2927,292019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bílovice UH16,9328,5228,522019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Martinice KM38,8738,0338,872019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Míkovice UHNPNPNP2019/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2014/06/28 Louky, Pohárovka muži 3B ženy 2B
-
2017/06/18 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2018/06/17 Louky, O putovní pohár SDH Louky 2018
-
2019/06/16 Louky, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
Kdy Kde Liga


Komentáře