Tečovice 2014 - O pohár starosty obce

Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2014 13:30
Kontakt:   Václav Družbík
Telefon: 
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Vésky B UH 17,75 17,75 17,36
2.  Vésky UH 17,82 17,24 17,82
3.  Bratřejov ZL 17,91 17,74 17,91
4.  Velký Ořechov B ZL 18,17 18,17 18,09
5.  Mladcová ZL 18,20 17,94 18,20
6.  Štítná nad Vláří ZL 18,46 18,46 17,85
7.  Zahnašovice KM 18,55 18,55 18,23
8.  Velký Ořechov C ZL 19,01 19,01 18,72
9.  Poteč ZL 19,33 18,59 19,33
10.  Ludslavice KM 19,44 19,33 19,44
11.  Hradčovice UH 19,67 19,67 19,56
12.  Tečovice ZL 20,39 18,57 20,39
13.  Sazovice ZL 20,87 20,37 20,87
14.  Vrbětice ZL 21,03 21,03 20,87
15.  Veselá ZL 22,23 22,23 18,92
16.  Louky ZL 25,80 25,18 25,80
17.  Racková ZL 40,62 39,76 40,62
18.  Lhota ZL 45,50 31,41 45,50
19.  Míškovice KM NP NP NP
19.  Lukov ZL NP NP NP
19.  Vysoké Pole ZL NP NP NP
19.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL NP NP NP
19.  Martinice KM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 19,03 17,53 19,03
2.  Tečovice ZL 19,86 19,86 19,18
3.  Rymice KM 20,00 18,23 20,00
4.  Bratřejov ZL 20,11 19,49 20,11
5.  Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL 20,22 19,31 20,22
6.  Prštné ZL 20,34 19,74 20,34
7.  Hřivínův Újezd ZL 21,07 18,98 21,07
8.  Mladcová ZL 21,50 21,22 21,50
9.  Velký Ořechov ZL 22,27 21,91 22,27
10.  Malenovice ZL 22,40 20,70 22,40
11.  Nedašova Lhota ZL 27,44 27,44 19,20
12.  Lhota ZL 27,48 27,48 21,73

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kaňovice ZL 21,14 19,62 21,14
2.  Lhota ZL 21,59 21,59 20,65
3.  Malenovice ZL 22,95 22,95 21,31
4.  Racková ZL 25,09 24,70 25,09
5.  Machová ZL 28,38 28,38 19,07

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zádveřice ZL 18,66 18,66 18,33
2.  Míškovice KM 20,48 20,48 17,45
3.  Nová Dědina KM 20,92 19,86 20,92
4.  Sazovice ZL 21,14 21,14 20,03

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM17,6417,6417,642015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Slušovice ZL18,0416,9118,042016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bratřejov ZL18,4018,3318,402017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Velký Ořechov ZL18,7918,5018,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Hřivínův Újezd ZL18,7818,8218,822016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nedašova Lhota ZL19,0117,9719,012015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Velký Ořechov ZL19,0118,2819,012017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,5319,0319,032014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Popov ZL18,7419,0519,052018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vlachovice ZL19,1018,6719,102018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Hostišová ZL19,1418,8219,142016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lhota ZL19,1819,0919,182017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Lhota ZL19,1918,7119,192018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Racková ZL19,2019,1619,202017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Holešov KM18,2219,2519,252018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bratřejov ZL18,7219,3119,312015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sazovice ZL19,3218,3619,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bratřejov ZL19,0819,4419,442016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hřivínův Újezd - Kaňovice ZL19,1219,5719,572013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Prštné ZL19,6119,2519,612013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Machová ZL19,7019,4919,702018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bratřejov ZL19,7119,0219,712013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Slušovice ZL19,3219,7719,772017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Tečovice ZL19,8619,1819,862014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Rymice KM19,1819,8919,892015/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vlachovice ZL19,9419,3319,942017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kaňovice ZL18,6219,9519,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Rymice KM18,2320,0020,002014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kaňovice ZL20,0318,5620,032017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bratřejov ZL19,4920,1120,112014/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Rymice KM17,9618,4818,482013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Sazovice ZL17,1319,0819,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nová Dědina KM22,5928,7628,762013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hřivínův Újezd ZL34,6435,0835,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hřivínův Újezd ZL20,4420,2120,442013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Machová ZL23,8424,4324,432013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  17 ** 18 13.06.2014 15:03
 Michal Matějíček  17 ** 6 14.06.2014 16:46
 Petr Kropáč  17 ** 0 11.06.2014 13:59
 Lukáš Struška  17 ** 0 13.06.2014 10:32
 Honza Adamec  17 ** 0 14.06.2014 06:45


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  18 ** 9 13.06.2014 15:04
 Lukáš Struška  18 ** 0 13.06.2014 10:32
 Petr Kropáč  18 ** 0 11.06.2014 14:00
 Honza Adamec  18 ** 0 14.06.2014 06:45
 Michal Matějíček  18 ** 0 14.06.2014 16:47

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Zahnašovice - Muži

18,55https://youtu.be/-nM9VAQ_WFg Petr Miklík

Hradčovice - Muži

19,67https://youtu.be/viOeX44IK9M Tomáš Macek

Míškovice - Dorostenci

20,48https://youtu.be/DbqKKvwO-3E braja96

Nová Dědina - Dorostenci

20,92https://youtu.be/5dekIggjpSw Dominik Krejčíř

Machová - Dorostenky

28,38https://youtu.be/jN9TzcZ1sw8 Dominik Krejčíř

Hřivínův Újezd - Muži

NPhttps://youtu.be/Qmrmi2rw3rc Žanet Miklová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/09/08 Tečovice, ZL, O pohár SDH
EXČR
2010/06/27 Tečovice, ZL, Pohárová soutěž
ZLPS
2012/06/16 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2013/06/30 Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS
ZLPS
2013/06/30 Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B
-
2014/06/15 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2014/06/15 Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice
-
2015/06/14 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2016/06/11 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2017/06/10 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2018/06/09 Tečovice, O pohár starosty obce
ZLPS
2019/08/24 Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019
-
Kdy Kde Liga


Komentáře