Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Po
2
Mi
3
Dr
4
Vy
5
Št
6
Vr
7
1. Vysoké Pole 89 14,94ZL
15,70
17,07
16,59
NP
15,64
14,94
17,06
2. Štítná nad Vláří 84 15,43ZL
19,39
16,48
16,15
15,59
16,03
15,43
16,21
3. Mladcová 78 15,05ZL--
15,14
15,05
17,62
15,31
15,93
4. Vrbětice 73 15,21ZL
NP
15,31
15,21
15,93
15,68
15,77
NP
5. Nedašov 64 15,79ZL
16,15
15,79
16,73
19,18
17,02
17,16
17,11
6. Bratřejov A 63 15,19ZL
17,01
17,14
15,19
NP
17,58
NP
15,62
7. Lidečko 51 15,23VS-
NP
20,39
15,23
16,48
16,24
16,68
8. Francova Lhota 50 14,95VS-
14,95
15,93
NP
NP
15,52
21,31
9. Mirošov 43 16,01ZL
NP
25,15
16,15
16,45
16,01
22,64
NP
10. Zádveřice 35 16,78ZL
21,33
34,42
30,34
17,99
16,78
17,63
17,14
11. Hřivínův Újezd - Kaňovice 34 16,88ZL
16,89
17,17
NP
23,43
19,61
16,88
21,52
12. Nedašova Lhota 33 15,96ZL
17,32
17,92
16,35
NP
NP
15,96
NP
13. Drnovice 28 16,78ZL
17,18
16,78
17,31
55,55
NP
NP
21,22
14. Poteč 26 16,77ZL
23,06
NP
18,14
28,69
17,45
16,77
17,74
15. Neubuz 25 16,61ZL
19,74
20,84
NP
18,43
16,61
29,13
41,37
16. Slušovice 20 17,84ZL
29,04
24,60
NP
17,96
19,07
17,84
20,75
17. Bylnice 19 16,66ZL
19,36
16,66
18,02
-
27,20
--
18. Velký Ořechov C 18 15,60ZL
17,41
NP
---
15,60
-
19. Veselá 17 16,87ZL--
17,17
16,87
NP
NP
-
20. Študlov 15 18,23VS-
18,57
18,96
18,23
-
NP
32,68
-. Újezd 15 18,61ZL
34,41
20,72
NP
18,61
26,63
NP
22,31
22. Martinice 14 17,23KM
NP
---
17,23
-
17,98
23. Lhota 13 16,98ZL
16,98
------
-. Vlachovice 13 17,04ZL-
24,86
17,04
23,44
NP
NP
NP
-. Tichov 13 19,04ZL
28,18
20,26
20,25
49,31
NP
19,04
32,70
26. Dolní Bečva 12 17,07VS
17,07
19,29
-----
-. Březová 12 19,36ZL-
35,59
-
23,10
21,45
21,21
19,36
28. Slopné 11 18,02ZL
19,98
19,53
-
19,88
19,04
18,02
NP
29. Brumov 10 15,63ZL-----
15,63
-
-. Racková 10 18,41ZL
20,47
-
19,34
23,44
18,41
NP
-
-. Bratřejov B 10 18,54ZL-
18,54
27,84
NP
19,62
NP
-
-. Lačnov 10 21,71VS
21,71
22,44
-
22,01
-
33,26
35,90
33. Pozděchov 9 17,11VS
17,11
------
-. Sehradice 9 19,86ZL
20,27
19,86
-
20,69
NP
26,03
-
35. Dohňany 8 17,64PU------
17,64
-. Jestřabí 8 19,19ZL--
20,20
NP
22,97
19,19
NP
-. Valašská Senice 8 20,68VS-
21,03
21,04
21,79
20,68
--
-. Trnava 8 21,78ZL
21,78
NP
-
NP
22,79
NP
NP
39. Křekov 7 18,16ZL-
NP
18,16
24,76
--
21,33
-. Nevšová 7 18,50ZL-
18,50
--
NP
NP
-
-. Valašské Příkazy 7 19,53VS-
NP
NP
NP
19,53
-
20,03
42. Míškovice 6 18,44KM
18,44
NP
---
NP
-
43. Loučka 5 18,08ZL
18,08
------
-. Mistřice 5 19,20UH------
19,20
-. Valašské Klobouky 5 20,64ZL--
52,10
20,64
NP
--
46. Dolní Lhota 4 19,07ZL---
19,07
---
-. Louky 4 20,00ZL--
NP
---
20,00
48. Kašava 3 24,75ZL
NP
---
24,75
--
49. Zádveřice B 2 20,18ZL
20,18
------
-. Svatobořice 2 20,49HO
20,49
------
-. Sládkovičovo B 2 23,38GA----
23,38
--
-. Bolešov 2 26,28IL-----
26,28
-
-. Návojná 2 28,25ZL-----
28,25
-
-. Komárov 2 38,11ZL
38,11
------
-. Valašská Senice B 2 42,92VS----
42,92
--
-. Nezdenice 2 47,64UH----
47,64
--
-. Trnava B 2 48,03ZL----
48,03
--
58. Lipina 1 NPZL--
NP
----
-. Vsetín 1 NPVS
NP
------
-. Valšovice (Hranice VI) 1 NPPR----
NP
--
-. Slušovice B 1 NPZL
NP
------
-. Beluša 1 NPPU-
NP
-----
-. Rymice 1 NPKM---
NP
---
-. Tečovice 1 NPZL
NP
------
-. Mostište 1 NPPU-----
NP
-
-. Chrastěšov 1 NPZL
NP
------
-. Sládkovičovo 1 NPGA----
NP
--
-. Štítná nad Vláří B 1 NPZL-----
NP
-
-. Ublo 1 NPZL
NP
------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Po
2
Mi
3
Dr
4
Vy
5
Št
6
Vr
7
1. Louky 10 17,97ZL--
17,97
----
-. Dubková 10 19,04PU-
19,04
-----
-. Návojná 10 25,93ZL-----
25,93
-
-. Trnava 10 38,68ZL------
38,68


Celkem se účastnilo:  98 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: