Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Mi
1
Po
2
Št
3
Ne
4
Dr
5
Vy
6
Vr
7
1. Vésky B 102 15,00UH
14
20
18
18
2
12
18
2. Mirošov 81 15,06ZL
12
18
1
20
18
11
1
3. Kněžpole 65 15,14UH
11
1
14
1
12
16
10
-. Nevšová B 65 15,38ZL
6
16
2
4
5
18
14
5. Poteč 58 16,02ZL
8
8
12
11
7
1
11
6. Křekov 54 15,31ZL
7
7
2
16
16
4
2
7. Nedašov 53 15,89ZL
4
9
4
12
8
14
2
8. Vysoké Pole 49 14,66ZL
1
2
1
8
20
1
16
-. Štítná nad Vláří 49 14,79ZL--
20
7
-
20
2
10. Vrbětice 46 14,85ZL
16
1
1
2
1
5
20
-. Hostětín 46 15,72UH
5
12
1
10
14
2
2
12. Zádveřice 42 16,17ZL
2
6
8
-
12
9
5
13. Nedašova Lhota 41 15,05ZL
20
14
1
1
2
1
2
14. Lipová 38 16,30ZL
10
2
7
6
4
1
8
15. Ratiboř 36 15,33VS
18
1
2
2
1
-
12
16. Nevšová A 32 15,84ZL
1
1
3
14
10
1
2
-. Pohořelice 32 16,30ZL
2
10
11
2
3
1
3
18. Drnovice 31 16,23ZL
2
11
1
2
6
3
6
19. Tichov 29 16,85ZL-
5
9
3
1
7
4
20. Bylnice 26 16,18ZL
1
1
10
9
2
2
1
21. Brumov B 16 15,25ZL--
16
----
22. Újezd 13 18,20ZL
3
1
5
2
1
1
-
23. Lidečko 12 17,14VS-
4
---
1
7
24. Hošťálková 11 18,41VS--
6
2
2
1
-
25. Mladcová 10 16,24ZL-----
10
-
-. Horní Lideč 10 16,41VS----
9
-
1
-. Lukov 10 16,51ZL
9
--
1
---
28. Mistřice 9 16,91UH------
9
29. Ďurďové 8 16,84PB-----
8
-
30. Brusné 7 18,20KM-
2
-
1
2
-
2
31. Sládkovičovo 6 17,31GA-----
6
-
-. Trnava 6 20,35ZL
2
--
2
2
--
33. Velký Ořechov C 5 17,16ZL---
5
---
34. Tečovice 4 18,19ZL---
2
2
--
-. Žeranovice 4 18,44KM---
2
2
--
-. Polichno 4 20,21ZL-----
2
2
-. Valašská Senice 4 38,64VS-
1
---
2
1
38. Hoštiná 3 17,87PU-
3
-----
-. Lechotice 3 19,26KM---
2
--
1
-. Ublo 3 21,30ZL--
1
---
2
41. Vrbka 2 17,94KM------
2
-. Francova Lhota 2 18,16VS---
2
---
-. Tečovice B 2 18,60ZL---
2
---
-. Francova Lhota A 2 19,17VS-
2
-----
-. Nevšová C 2 19,85ZL---
2
---
-. Přílepy 2 20,66KM------
2
-. Slušovice 2 24,91ZL
2
------
-. Slopné 2 36,61ZL-
2
-----
-. Podolí 2 NPVS
1
--
1
---
50. Valašské Příkazy 1 NPVS-
1
-----
-. Leskovec 1 NPVS-
1
-----
-. Dulov 1 NPIL------
1
-. Francova Lhota B 1 NPVS-
1
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Mi
1
Po
2
Št
3
Ne
4
Dr
5
Vy
6
Vr
7
1. Nedašova Lhota 46 17,67ZL
10
2
2
10
8
4
10
2. Vlachovice 41 17,70ZL
3
10
5
5
5
5
8
3. Dulov 35 18,30IL
6
3
6
2
6
8
4
4. Bohuslavice u Zlína 32 18,33ZL
5
5
8
4
2
3
5
5. Pohořelice 28 17,89ZL
4
2
2
6
10
2
2
6. Drnovice 26 18,12ZL-
8
10
2
2
2
2
7. Vysoké Pole 23 19,49ZL
8
2
1
2
1
6
3
8. Bílovice 22 18,23UH
2
6
4
3
4
2
1
9. Popov 21 18,30ZL
2
4
3
8
1
2
1
10. Rudimov 13 22,20ZL
2
2
-
2
3
2
2
11. Sládkovičovo 10 18,11GA-----
10
-
12. Bratřejov 7 20,93ZL-
2
-
2
1
2
-
13. Bojkovice 6 18,51UH------
6
14. Tečovice 3 20,73ZL---
2
1
--
15. Lukov 2 25,78ZL
2
------
-. Loučka 2 33,36ZL----
2
--
-. Slušovice 2 39,81ZL
2
------
18. Martinice 1 NPKM------
1


Celkem se účastnilo:  74 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: