Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Mi
1
Po
2
Št
3
Ne
4
Dr
5
Body
1. Vésky B 102 15,00UH
14
20
18
18
2
72
2. Mirošov 81 15,06ZL
12
18
1
20
18
69
3. Kněžpole 65 15,14UH
11
1
14
1
12
39
-. Nevšová B 65 15,38ZL
6
16
2
4
5
33
5. Poteč 58 16,02ZL
8
8
12
11
7
46
6. Křekov 54 15,31ZL
7
7
2
16
16
48
7. Nedašov 53 15,89ZL
4
9
4
12
8
37
8. Vysoké Pole 49 14,66ZL
1
2
1
8
20
32
-. Štítná nad Vláří 49 14,79ZL--
20
7
-27
10. Vrbětice 46 14,85ZL
16
1
1
2
1
21
-. Hostětín 46 15,72UH
5
12
1
10
14
42
12. Zádveřice 42 16,17ZL
2
6
8
-
12
28
13. Nedašova Lhota 41 15,05ZL
20
14
1
1
2
38
14. Lipová 38 16,30ZL
10
2
7
6
4
29
15. Ratiboř 36 15,33VS
18
1
2
2
1
24
16. Nevšová A 32 15,84ZL
1
1
3
14
10
29
-. Pohořelice 32 16,30ZL
2
10
11
2
3
28
18. Drnovice 31 16,23ZL
2
11
1
2
6
22
19. Tichov 29 16,85ZL-
5
9
3
1
18
20. Bylnice 26 16,18ZL
1
1
10
9
2
23
21. Brumov B 16 15,25ZL--
16
--16
22. Újezd 13 18,20ZL
3
1
5
2
1
12
23. Lidečko 12 17,14VS-
4
---4
24. Hošťálková 11 18,41VS--
6
2
2
10
25. Mladcová 10 16,24ZL-----0
-. Horní Lideč 10 16,41VS----
9
9
-. Lukov 10 16,51ZL
9
--
1
-10
28. Mistřice 9 16,91UH-----0
29. Ďurďové 8 16,84PB-----0
30. Brusné 7 18,20KM-
2
-
1
2
5
31. Sládkovičovo 6 17,31GA-----0
-. Trnava 6 20,35ZL
2
--
2
2
6
33. Velký Ořechov C 5 17,16ZL---
5
-5
34. Tečovice 4 18,19ZL---
2
2
4
-. Žeranovice 4 18,44KM---
2
2
4
-. Polichno 4 20,21ZL-----0
-. Valašská Senice 4 38,64VS-
1
---1
38. Hoštiná 3 17,87PU-
3
---3
-. Lechotice 3 19,26KM---
2
-2
-. Ublo 3 21,30ZL--
1
--1
41. Vrbka 2 17,94KM-----0
-. Francova Lhota 2 18,16VS---
2
-2
-. Tečovice B 2 18,60ZL---
2
-2
-. Francova Lhota A 2 19,17VS-
2
---2
-. Nevšová C 2 19,85ZL---
2
-2
-. Přílepy 2 20,66KM-----0
-. Slušovice 2 24,91ZL
2
----2
-. Slopné 2 36,61ZL-
2
---2
-. Podolí 2 NPVS
1
--
1
-2
50. Francova Lhota B 1 NPVS-
1
---1
-. Valašské Příkazy 1 NPVS-
1
---1
-. Leskovec 1 NPVS-
1
---1
-. Dulov 1 NPIL-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Mi
1
Po
2
Št
3
Ne
4
Dr
5
Body
1. Nedašova Lhota 46 17,67ZL
10
2
2
10
8
32
2. Vlachovice 41 17,70ZL
3
10
5
5
5
28
3. Dulov 35 18,30IL
6
3
6
2
6
23
4. Bohuslavice u Zlína 32 18,33ZL
5
5
8
4
2
24
5. Pohořelice 28 17,89ZL
4
2
2
6
10
24
6. Drnovice 26 18,12ZL-
8
10
2
2
22
7. Vysoké Pole 23 19,49ZL
8
2
1
2
1
14
8. Bílovice 22 18,23UH
2
6
4
3
4
19
9. Popov 21 18,30ZL
2
4
3
8
1
18
10. Rudimov 13 22,20ZL
2
2
-
2
3
9
11. Sládkovičovo 10 18,11GA-----0
12. Bratřejov 7 20,93ZL-
2
-
2
1
5
13. Bojkovice 6 18,51UH-----0
14. Tečovice 3 20,73ZL---
2
1
3
15. Lukov 2 25,78ZL
2
----2
-. Loučka 2 33,36ZL----
2
2
-. Slušovice 2 39,81ZL
2
----2
18. Martinice 1 NPKM-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Mi
1
Po
2
Št
3
Ne
4
Dr
5
Body
1. Nedašov 64 15,85ZL
8
10
10
10
10
48
2. Drnovice 42 18,32ZL
10
6
1
1
8
26
3. Křekov 40 18,87ZL
1
8
8
1
6
24


Celkem se účastnilo:  74 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: