Liga: | TCL |
Místo: | Bor |
Okres: | Tachov |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 01. 06. 2024 09:00 |
Kontakt: | SDH Bor |
Telefon: | 603864033 |
Začátek rezervace: | 18. 05. 2024 20:00 |
Konec rezervace: | 01. 06. 2024 08:30 |
Začátek tipování: | 01. 06. 2024 20:00 |
Konec hlasování: | 01. 06. 2024 00:00 |
Zadal: | Roman Jarabica |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Děti |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://sdhbor.webnode.cz/ |
Poznámka pořadatele
Bude doplěno po vydání pozvánky
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bor-13985.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Dospělí | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Stráž | ženy | TC | Anna Mašková | |
2 | 3 | Nové Sedliště | Muži | TC | Petr Prochazka | |
3 | 6 | Nové Sedliště | Ženy | TC | Petr Prochazka | |
4 | 7 | Černošín | Ženy | TC | Iveta Šnejdarová | |
5 | 8 | Staré Sedliště | Ženy | TC | Jiří Vacek | |
Mladí hasiči | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Staré Sedliště | mladší B | TC | Jiří Vacek | |
2 | 2 | Stráž | Starší | TC | Anna Mašková | |
3 | 3 | Halže | Starší | TC | SDH Halze | |
4 | 4 | Stráž | Mladší | TC | Anna Mašková | |
5 | 5 | Halže | Mladší | TC | SDH Halze | |
6 | 6 | Černošín | Starší | TC | Iveta Šnejdarová | |
7 | 7 | Nové Sedliště | Starší | TC | Petr Prochazka | |
8 | 8 | Černošín | Mladší | TC | Iveta Šnejdarová | |
9 | 9 | Nahý Újezdec | Starší | TC | Vladimír | |
10 | 10 | Nové Sedliště | Mladší | TC | Petr Prochazka | |
11 | 11 | Stříbro | starší | TC | Roman Jarabica | |
12 | 12 | Kladruby | starší | TC | Martin Šebesta | |
13 | 13 | Stříbro | mladší | TC | Roman Jarabica | |
14 | 14 | Kladruby | mladší | TC | Martin Šebesta | |
15 | 15 | Staré Sedliště | mladší A | TC | Jiří Vacek | |
16 | 16 | Damnov | Starší | TC | Vlastimil Kanta | |
17 | 18 | Damnov | Mladší B | TC | Vlastimil Kanta | |
18 | 20 | Damnov | Mladší A | TC | Vlastimil Kanta |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/05/25 | Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny | |
2019/06/08 | Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna | |
2022/06/04 | Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku | |
2023/06/03 | Bor, náhradní hřiště; 2dráhy, Soutěž v požárním útoku | |
2024/06/01 | Bor, náhradní hřiště; 2dráhy, Soutěž v požárním útoku | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku | |
2024/06/01 | Bor, náhradní hřiště; 2dráhy, Soutěž v požárním útoku | |
2024/06/08 | Černošín, f. hřiště; 2 dráhy, Soutěž MH v požárním útoku | |
2024/06/22 | Damnov, f. hřiště; 2 dráhy, Soutěž v požárním útoku | |
2024/07/06 | Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného | |
2024/07/27 | Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku | |
2024/08/03 | Nové Sedliště, areál SDH, Memoriál V. Pecháčka | |
2024/08/24 | Hošťka, hřiště, Soutěž MH v požárním útoku | |
2024/08/31 | Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra | |
2024/09/07 | Nahý Újezdec, hřiště, Memoriál F. Fidlera - 12. ročník | |
2024/09/14 | Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna | |
2024/09/21 | Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka | |
Kdy | Kde | Liga |