Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 14. 08. 2021 2021/09/17 Sport. areál městysu Chotětov, Podzimní pohár SDH Chotětov MB -
2 28. 08. 2021 2021/09/18 Rokytnice nad Rokytnou, Okresní liga MH TR -
3 04. 09. 2021 2021/09/18 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
4 25. 08. 2021 2021/09/18 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B BR -
5 04. 09. 2021 2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
6 04. 09. 2021 2021/09/18 Srch, Srch _ PA HBHL
7 04. 09. 2021 2021/09/17 Jezeřany-Maršovice ZNL, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+Dor 4.kolo ZNL ZN ZNL
8 05. 09. 2021 2021/09/17 Čeperka, VČHL Čeperka PA VČHL
9 04. 09. 2021 2021/09/18 Hradec, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
10 12. 09. 2021 2021/09/18 BIO-HE Dolany, BIO-HE Dolany OL HE
11 13. 09. 2021 2021/09/17 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
12 04. 09. 2021 2021/09/18 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
13 03. 09. 2021 2021/09/18 Areál za DPS, 30.ročník muži 2B , ženy 2B dle pravidel HLP JE -
14 06. 09. 2021 2021/09/18 Čikov, O putovní pohár SDH Čikov TR ŽL
15 04. 09. 2021 2021/09/18 Kozmice - hřiště TJ Sokol, VI. kolo Op.Ligy - "Memoriál Tomáše Valla" OP -
16 04. 09. 2021 2021/09/17 RADHOSTICE, O POHÁR STAROSTY OBCE RADHOSTICE PT PBHL
17 12. 09. 2021 2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B PV -
18 13. 09. 2021 2021/09/18 Velké Hamry, PKL Velké Hamry JN PKL
19 10. 09. 2021 2021/09/17 Radslavice, Noční soutěž SDH Radslavice VY -
20 12. 09. 2021 2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
21 31. 08. 2021 2021/09/18 Zdislavice, sokolská zahrada, Noční soutěž mladých hasičů KM -
22 21. 08. 2021 2021/09/18 Litenčice - hřiště, Memorial Pavlů Měrkových KM -
23 04. 09. 2021 2021/09/19 Lanšperk, pod hradem Lanšperk UO VCU
24 04. 09. 2021 2021/09/17 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů ZN -
25 13. 09. 2021 2021/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
26 06. 09. 2021 2021/09/19 Jasenice, O putovní pohár SDH Jasenice TR ŽL
27 06. 09. 2021 2021/09/18 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
28 03. 09. 2021 2021/09/18 Veselá hřiště, O pohár starosty obce Veselá ZL -
29 02. 09. 2021 2021/09/19 Knínice, XI. Ročník o putovní pohár SDH Knínice JI -
30 12. 09. 2021 2021/09/19 Soběsuky, O pohár starosty PV VCPV
31 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
32 11. 09. 2021 2021/09/25 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
33 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
34 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
35 13. 09. 2021 2021/09/24 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
36 01. 09. 2021 2021/09/24 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana TR -
37 06. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ JH PLPU
38 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
39 17. 09. 2021 2021/09/24 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
40 16. 08. 2021 2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
41 20. 09. 2021 2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice SM -
42 14. 09. 2021 2021/09/24 Hříště, Noční soutěž v požárním útoku OL -
43 01. 09. 2021 2021/09/24 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy TR -
44 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
45 20. 09. 2021 2021/09/26 Ploukonice, O posvícenskou husu 2021 SM PKL
46 29. 07. 2021 2021/09/25 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
47 13. 09. 2021 2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH DO -
48 06. 09. 2021 2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun KM -
49 01. 10. 2021 2021/10/01 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika KM -
50 15. 09. 2021 2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany KM -
51 08. 10. 2021 2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
52 01. 11. 2021 2021/11/11 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár ZL -
53 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Želečnerozlišeno Kožušany172021-09-18 06:55:20
2TopolanyMuži Hoštice122021-09-18 06:49:35
3Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Blížejov132021-09-18 03:51:14
4Třeština (SU)nerozlišeno Dolní Studénky712021-09-18 00:43:16
5Třeština (SU)nerozlišeno Velké Kunětice692021-09-18 00:42:41
6Kostelany hřištěnerozlišeno Kostelany12021-09-18 00:32:31
7Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky312021-09-17 23:41:26
8Želečnerozlišeno Hoštice132021-09-17 23:03:06
9Třeština (SU)nerozlišeno Střelice282021-09-17 23:00:01
10Kostelany hřištěnerozlišeno Pustiměř202021-09-17 22:59:06
11Kostelany hřištěnerozlišeno Pustiměř102021-09-17 22:58:52
12BIO-HE DolanyŽeny Droždín62021-09-17 22:51:16
13Radslavicenerozlišeno Moravské Prusy182021-09-17 22:49:41
14BIO-HE DolanyŽeny Olšovec192021-09-17 22:33:21
15Kostelany hřištěnerozlišeno Kokory52021-09-17 22:06:37
16TopolanyMuži Křenovice42021-09-17 21:37:40
17TopolanyŽeny Křenovice62021-09-17 21:36:24
18BIO-HE DolanyŽeny Pěnčín42021-09-17 21:31:34
19MarkvarecMuži Cizkrajov92021-09-17 21:28:14
20Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Halže52021-09-17 21:26:01
21BIO-HE DolanyMuži Chválkovice102021-09-17 21:19:14
22BIO-HE DolanyMuži Nenakonice242021-09-17 21:18:39
23BIO-HE DolanyŽeny Dolní Libina72021-09-17 21:17:48
24SrchSmíšený dorostNová Ves u Světlé72021-09-17 20:37:39
25Třeština (SU)nerozlišeno Těšetice242021-09-17 20:30:52
26Hradecnerozlišeno Horní Metelsko182021-09-17 20:30:06
27TopolanyMuži Tučapy152021-09-17 20:07:58
28TopolanyMuži Tučapy102021-09-17 20:07:09
29TopolanyMuži Radslavice112021-09-17 20:04:03
30Lanšperknerozlišeno Nekoř132021-09-17 20:04:01
31TopolanyMuži Radslavice72021-09-17 20:03:35
32TopolanyMuži Ivanovice na Hané62021-09-17 20:03:09
33TopolanyMuži Silůvky92021-09-17 20:02:19
34TopolanyMuži Mělčany52021-09-17 20:02:11
35Třeština (SU)nerozlišeno Bludov682021-09-17 20:01:50
36TopolanyŽeny Silůvky32021-09-17 20:00:58
37Velké Hamrynerozlišeno Pěnčín432021-09-17 19:52:47
38JaseniceMuži Žďár nad Sázavou 2122021-09-17 19:11:08
39RADHOSTICEMuži Hrabice292021-09-17 19:06:45
40Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky42021-09-17 18:32:05
41Třeština (SU)nerozlišeno Senetářov292021-09-17 18:28:28
42ŽernovníkMuži Pamětice192021-09-17 18:26:21
43Česká BěláMuži Nová Ves u Světlé122021-09-17 18:23:50
44SrchŽeny Nová Ves u Světlé62021-09-17 18:22:27
45SrchMuži Nová Ves u Světlé102021-09-17 18:21:07
46Třeština (SU)nerozlišeno Kosov572021-09-17 17:36:53
47BořitovŽeny Senetářov72021-09-17 17:05:15
48ŽernovníkMuži Petrovice142021-09-17 17:03:07
49RADHOSTICEMuži Benešova Hora42021-09-17 16:31:35
50Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěSmíšený dorostŠumná72021-09-17 16:21:33
51BIO-HE DolanyŽeny Vojnice172021-09-17 16:20:51
52SoběsukyŽeny Seloutky152021-09-17 15:52:14
53SoběsukyMuži Seloutky172021-09-17 15:51:52
54MarkvarecŽeny Zdešov22021-09-17 15:50:03
55ČeperkaŽeny Bohuslavice82021-09-17 14:59:02
56Třeština (SU)nerozlišeno Hrabišín322021-09-17 14:51:14
57Třeština (SU)nerozlišeno Hrabišín412021-09-17 14:50:05
58Radslavicenerozlišeno Dražovice142021-09-17 14:40:48
59Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěMuži Ratíškovice172021-09-17 14:30:45
60Malá SkálaMuži Jílové u Držkova72021-09-17 14:24:15
61Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěSmíšený dorostKobylí52021-09-17 13:34:16
62Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěŽeny Kobylí102021-09-17 13:33:55
63Litenčice - hřištěnerozlišeno Velká (Hranice III)92021-09-17 13:03:33
64RADHOSTICEMuži Šipoun82021-09-17 12:31:40
65JaseniceŽeny Lavičky62021-09-17 12:24:17
66ČikovŽeny Lavičky62021-09-17 12:23:02
67Třeština (SU)nerozlišeno Myslechovice742021-09-17 12:06:10
68Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Šebkovice32021-09-17 11:46:07
69BořitovŽeny Dětkovice162021-09-17 11:32:05
70BořitovMuži Dětkovice22021-09-17 11:31:29
71Dolní Bečvanerozlišeno Střítež nad Ludinou92021-09-17 11:28:35
72BIO-HE DolanyŽeny Dětkovice102021-09-17 11:27:45
73Jezeřany-Maršovice, hřištěStarší žáci Tasovice112021-09-17 11:06:06
74Jezeřany-Maršovice, hřištěMladší žáci Tasovice132021-09-17 11:05:39
75Jezeřany-Maršovice, hřištěMladší žáci Tasovice12021-09-17 11:04:59
76Jezeřany-Maršovice ZNL, hřištěSmíšený dorostTasovice42021-09-17 10:58:24
77Hradecnerozlišeno Radíč132021-09-17 10:26:04
78TopolanyŽeny Topolany12021-09-17 08:48:18
79TopolanyMuži Topolany82021-09-17 08:48:05
80TopolanyMuži Topolany12021-09-17 08:47:52
81Třeština (SU)nerozlišeno Kosov342021-09-17 08:46:22
82Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky212021-09-17 08:44:37
83Radslavicenerozlišeno Křenovice132021-09-17 08:37:10
84SoběsukyŽeny Cholina32021-09-17 08:26:46
85Radslavicenerozlišeno Kučerov212021-09-17 08:15:41
86Lanšperknerozlišeno Česká Rybná102021-09-17 07:40:30
87Rokytnice nad Rokytnounerozlišeno Přibyslavice442021-09-17 07:01:59
88BudíkoviceMuži Petrovice62021-09-16 22:41:36
89RadimoviceŽeny Ploukonice122021-09-16 22:33:23
90RadimoviceŽeny Olešnice112021-09-16 22:32:26
91RadimoviceŽeny Košťálov102021-09-16 22:31:57
92RadimoviceMuži Košťálov212021-09-16 22:31:20
93RadimoviceMuži Olešnice172021-09-16 22:30:54
94RadimoviceMuži Tatobity112021-09-16 22:30:09
95RadimoviceMuži Benešov u Semil102021-09-16 22:29:33
96RadimoviceŽeny Bratříkov62021-09-16 22:28:49
97RadimoviceMuži Jílové u Držkova192021-09-16 22:28:29
98RadimoviceMuži Frýdštejn182021-09-16 22:28:05
99RadimoviceMuži Jirkov142021-09-16 22:27:23
100RadimoviceMuži Desná III92021-09-16 22:26:53
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání