Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 26. 05. 2021 2021/06/13 Lesopark Chlebičov, 1.kolo Moravskoslezského poháru Chlebičov 2021(3B) OP -
2 02. 06. 2021 2021/06/18 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž, muži, ženy 2B BO -
3 05. 06. 2021 2021/06/04 Tvrdonice !!! ZRUŠENO !!!, O pohár obce Tvrdonice, !!! ZRUŠENO !!! 2.kolo BHL BV BHL
4 04. 04. 2021 2021/06/18 Karlinky, Karlinský Víceútok LI -
5 00. 00. 0000 0000/00/00 Nepomuky, areál pod poldrem, Nepomucký pohár UO VCU
6 05. 06. 2021 2021/06/19 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou), O pohár Hořiny KT OPH
7 09. 06. 2021 2021/06/18 Nepomuky, VČHL Nepomuky UO VČHL
8 13. 06. 2021 2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice OL HE
9 04. 06. 2021 2021/06/20 Lavičky, O putovní pohár SDH Lavičky ZR ŽL
10 12. 06. 2021 2021/06/20 Pozděchov - hasičská dráha, 46. Ročník O Pohár přátelství VS -
11 30. 05. 2021 2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B) OP -
12 11. 06. 2021 2021/06/25 Lešná - fotbalové hřiště, Memoriál Miroslava Grygaříka VS -
13 02. 06. 2021 2021/06/25 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž,žáci mladší starší BO -
14 20. 06. 2021 2021/06/20 Vřesovice koupaliště, Požární útok o hodový pohár PV -
15 26. 05. 2021 2021/06/25 Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru MB -
16 12. 06. 2021 2021/06/26 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
17 12. 06. 2021 2021/06/25 Moutnice, fotbalové hřiště, O put.pohár por.Jaroslava Garguly M+Ž 3.kolo BHL BO BHL
18 12. 06. 2021 2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
19 20. 06. 2021 2021/06/26 BIO-HE Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina SU HE
20 12. 06. 2021 2021/06/25 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021 ZL -
21 01. 06. 2021 2021/06/26 Litohoř, Memoriál Antonína Abraháma TR -
22 12. 06. 2021 2021/06/26 Rynárec !!! ZRUŠENO !!!, O pohár starosty (2B) PE PLPU
23 13. 06. 2021 2021/06/26 Černovír, O černého výra UO VCU
24 12. 06. 2021 2021/06/26 Nové Sedliště - Areál SDH, Nové Sedliště - 1. kolo CHNHL TC CHNHL
25 01. 06. 2021 2021/06/26 Vranín !! ZRUŠENO!!, Vranínská noční soutěž - zrušeno (snad příští rok) TR -
26 13. 06. 2021 2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
27 13. 06. 2021 2021/06/27 Kněžice, Memoriál A. Šloufa TR TRL
28 18. 06. 2021 2021/07/03 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
29 19. 06. 2021 2021/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
30 10. 06. 2021 2021/07/02 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM -
31 27. 06. 2021 2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice PV HE
32 28. 06. 2021 2021/07/02 Dubenec, JL Dubenec TU JL
33 28. 06. 2021 2021/07/02 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
34 18. 06. 2021 2021/07/04 Kámen, Kámen HB HBHL
35 20. 06. 2021 2021/07/03 Velké Karlovice - Tisňavy, O Valašský Širák VS -
36 20. 06. 2021 2021/04/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
37 13. 06. 2021 2021/07/04 Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina KM -
38 19. 06. 2021 2021/07/04 Lanžhot, hřiště Na Šlajsi, O putovní pohár města Lanžhot, M+Ž+Dor. 4.kolo BHL BV BHL
39 26. 06. 2021 2021/07/10 Kynice, Kynice HB HBHL
40 13. 06. 2021 2021/07/10 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči JH -
41 26. 06. 2021 2021/07/10 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
42 26. 06. 2021 2021/07/10 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
43 26. 06. 2021 2021/07/09 Rohatec, hřiště u KD, O pohár starosty obce Rohatec M+ž+DOR 5.kolo BHL HO BHL
44 13. 06. 2021 2021/07/10 Kostníky, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody KOSTNÍKY TR -
45 26. 06. 2021 2021/07/10 Batelov, O pohár SDH Batelov (noční soutěž, 2B) JI PLPU
46 26. 06. 2021 2021/07/11 Újezd, O pohár Hořiny DO OPH
47 27. 06. 2021 2021/07/11 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
48 13. 06. 2021 2021/07/11 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči JH -
49 03. 07. 2021 2021/07/17 Kamenice nad Lipou, Walter Cup PE PLPU
50 03. 07. 2021 2021/07/17 Krchleby, Dvanáctá Krchlebská káď DO OPH
51 03. 07. 2021 2021/07/17 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
52 01. 07. 2021 2021/07/17 Velké Meziříčí, O putovní pohár SDH Velké Meziříčí ZR ŽL
53 11. 07. 2021 2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice OL HE
54 12. 07. 2021 2021/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
55 03. 07. 2021 2021/07/17 Kaliště, Javořická noční soutěž (2B) JI PLPU
56 03. 07. 2021 2021/07/17 Horní Metelsko - Areál SDH, Noční pohár - 2. kolo CHNHL DO CHNHL
57 12. 07. 2021 2021/07/16 Borovice, Borovický pohár MB JL
58 01. 07. 2021 2021/07/18 Netín, O putovní pohár SDH Netín ZR ŽL
59 08. 06. 2021 2021/07/22 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
60 10. 07. 2021 2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
61 10. 07. 2021 2021/07/24 Útušice, O pohár SDH Útušice PJ ZČHL
62 10. 07. 2021 2021/07/23 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí, M+Ž+DOR+TFA 6.kolo BHL BV BHL
63 18. 07. 2021 2021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald OL HE
64 24. 07. 2021 2021/07/24 Strmilov, O pohár JH THL
65 11. 07. 2021 2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
66 11. 07. 2021 2021/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
67 11. 07. 2021 2021/07/25 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
68 17. 07. 2021 2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
69 17. 07. 2021 2021/07/31 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
70 31. 05. 2021 2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž RK -
71 17. 07. 2021 2021/07/30 Prušánky, park u koupaliště, O put.pohár starosty obce,noční M+Ž 3B, 7.kolo BHL HO BHL
72 18. 07. 2021 2021/08/01 Čechtín, O pohár TR EXČR
73 18. 07. 2021 2021/08/01 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
74 24. 07. 2021 2021/08/07 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
75 02. 08. 2021 2021/08/06 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB JL
76 01. 08. 2021 2021/08/07 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout OL HE
77 24. 07. 2021 2021/08/07 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
78 26. 07. 2021 2021/08/07 Meziříčko, O putovní pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
79 00. 00. 0000 0000/00/00 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B VS -
80 24. 07. 2021 2021/08/07 Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL DO CHNHL
81 02. 08. 2021 2021/08/06 Bechov, Pohár Formanka MB JL
82 26. 07. 2021 2021/08/08 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár SDH Radostín nad Oslavou ZR ŽL
83 25. 07. 2021 2021/08/08 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
84 01. 08. 2021 2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka OP -
85 31. 07. 2021 2021/08/14 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
86 31. 07. 2021 2021/08/14 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
87 31. 07. 2021 2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
88 31. 07. 2021 2021/08/14 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
89 22. 05. 2021 2021/05/22 Hovorany, hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka Hovorany, M+Ž+DOR 9.kol HO BHL
90 01. 08. 2021 2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
91 01. 08. 2021 2021/08/15 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
92 01. 08. 2021 2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
93 30. 05. 2021 2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce DO -
94 09. 08. 2021 2021/08/21 Zbraslav, O putovní pohár SDH Zbraslav BO ŽL
95 15. 08. 2021 2021/08/20 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
96 14. 08. 2021 2021/08/28 Smilov, Smilov HB HBHL
97 23. 08. 2021 2021/08/27 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
98 14. 08. 2021 2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
99 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
100 14. 08. 2021 2021/08/28 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
101 14. 08. 2021 2021/08/28 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary - FINÁLE CHNHL DO CHNHL
102 15. 08. 2021 2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
103 10. 08. 2020 2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B VS -
104 23. 08. 2021 2021/08/27 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
105 01. 08. 2021 2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
106 15. 08. 2021 2021/08/29 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
107 21. 08. 2021 2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
108 21. 08. 2021 2021/09/04 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
109 21. 08. 2021 2021/09/04 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
110 21. 08. 2021 2021/09/04 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
111 22. 08. 2021 2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
112 29. 08. 2021 2021/09/03 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
113 22. 08. 2021 2021/09/05 Kojatín, O pohár SDH Kojatín TR TRL
114 06. 09. 2021 2021/09/10 Tanvald, Tanvald JN JL
115 28. 08. 2021 2021/09/11 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
116 28. 08. 2021 2021/06/07 Herálec, Herálec HB HBHL
117 28. 08. 2021 2021/09/11 Horní Lukavice, O pohár SDH Horní Lukavice PJ ZČHL
118 28. 08. 2021 2021/09/11 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
119 28. 08. 2021 2021/09/11 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
120 30. 08. 2021 2021/09/11 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov ZR ŽL
121 21. 08. 2021 2021/09/10 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021 OL -
122 06. 09. 2021 2021/09/10 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
123 29. 08. 2021 2021/09/12 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
124 04. 09. 2021 2021/09/18 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
125 04. 09. 2021 2021/09/18 Srch, Srch _ PA HBHL
126 13. 09. 2021 2021/09/17 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
127 04. 09. 2021 2021/09/18 Hradec, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
128 04. 09. 2021 2021/09/18 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
129 04. 09. 2021 2021/09/18 Český Rudolec, O pohár starosty obce JH PLPU
130 13. 09. 2021 2021/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
131 11. 09. 2021 2021/09/25 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
132 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
133 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
134 11. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
135 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
136 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Újezd32021-06-13 11:05:45
2SazoviceŽeny Popov82021-06-13 11:01:56
3LavičkyŽeny Petrůvky142021-06-13 10:56:17
4Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Kokory72021-06-13 10:55:01
5RadíkovŽeny Hlubyně12021-06-13 10:49:53
6RadíkovMuži Sychotín362021-06-13 10:37:37
7RoštěníMuži Lukov142021-06-13 10:25:56
8SazoviceMuži Lukov102021-06-13 10:07:21
9SazoviceDorostenci Lukov52021-06-13 10:06:58
10RadíkovMuži Hoštice352021-06-13 09:37:22
11RadíkovMuži Mysločovice342021-06-13 09:31:07
12RadíkovMuži Ratiboř332021-06-13 09:30:53
13RadíkovŽeny Lukov172021-06-13 09:30:44
14RadíkovŽeny Lukov162021-06-13 09:30:34
15RadíkovŽeny Ratiboř152021-06-13 09:30:26
16RadíkovŽeny Hostašovice142021-06-13 09:30:19
17RadíkovMuži Mysločovice322021-06-13 09:30:14
18RadíkovŽeny Bojkovice132021-06-13 09:30:14
19RadíkovMuži Hlubyně312021-06-13 09:30:12
20RadíkovMuži Chlebičov302021-06-13 09:30:09
21LavičkyMuži Kamenice222021-06-13 08:55:59
22PlumlovŽeny Ratiboř162021-06-13 07:46:02
23Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)nerozlišeno Vranovice212021-06-13 06:19:06
24Lešná - fotbalové hřištěnerozlišeno Hostašovice82021-06-13 05:50:52
25PlumlovMuži Sychotín402021-06-12 23:04:22
26PlumlovMuži Sychotín372021-06-12 23:01:56
27Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Hadrava202021-06-12 22:58:56
28Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Mochtín92021-06-12 22:57:51
29SazoviceMuži Kněžpole82021-06-12 22:32:17
30PlumlovMuži Chlebičov362021-06-12 21:45:21
31Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Kdyně72021-06-12 20:52:59
32LavičkyŽeny Stará Říše102021-06-12 20:52:51
33LavičkyMuži Stará Říše142021-06-12 20:52:14
34Moutnice, fotbalové hřištěMuži Svatobořice12021-06-12 20:48:48
35Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Nové Sedliště12021-06-12 20:47:47
36SazoviceMuži Svatobořice72021-06-12 20:47:15
37PlumlovŽeny Roštění152021-06-12 20:45:21
38Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Oprechtice Sport62021-06-12 20:43:30
39Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Oprechtice Sport22021-06-12 20:42:59
40PlumlovMuži Svatobořice352021-06-12 20:40:34
41Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Zahorčice42021-06-12 20:14:28
42Nové Sedliště - Areál SDHnerozlišeno Tlumačov82021-06-12 20:05:20
43Pozděchov - hasičská dráhanerozlišeno Pozděchov12021-06-12 19:57:28
44Sport. areál městyse ChotětovMuži Bakov nad Jizerou82021-06-12 19:56:02
45LavičkyMuži Žďár nad Sázavou 212021-06-12 19:44:33
46NepomukyMuži Horní Třešňovec72021-06-12 19:00:46
47Budečnerozlišeno Budeč12021-06-12 18:45:24
48PlumlovMuži Hoštice342021-06-12 18:23:25
49SazoviceŽeny Vlachovice102021-06-12 17:58:00
50SazoviceŽeny Pohořelice72021-06-12 17:57:16
51Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)nerozlišeno Bolkov202021-06-12 17:16:48
52PlumlovMuži Hlubyně332021-06-12 17:12:22
53Svoboda, has. hřištěnerozlišeno Hrabůvka192021-06-12 16:07:33
54SazoviceMuži Nedašov62021-06-12 15:10:52
55SazoviceŽeny Holešov52021-06-12 14:22:55
56Lešná - fotbalové hřištěnerozlišeno Krhová92021-06-12 13:48:18
57SazoviceMuži Chvalnov52021-06-12 13:47:46
58SazoviceŽeny Velký Ořechov62021-06-12 13:19:23
59SazoviceŽeny Ratiboř42021-06-12 13:15:43
60PlumlovŽeny Žernovník142021-06-12 13:09:20
61SazoviceŽeny Bílovice32021-06-12 13:08:56
62PlumlovMuži Mysločovice322021-06-12 13:05:41
63SazoviceŽeny Lukov22021-06-12 13:02:24
64SazoviceDorostenci Mirošov32021-06-12 13:01:43
65SazoviceMuži Mirošov42021-06-12 13:01:13
66SazoviceMuži Mladcová92021-06-12 13:01:08
67SazoviceŽeny Bojkovice12021-06-12 13:00:26
68SazoviceMuži Velká (Hranice III)32021-06-12 12:54:36
69SazoviceMuži Mysločovice12021-06-12 12:53:29
70RadíkovMuži Pravčice12021-06-12 12:49:31
71RadíkovMuži Letohrad - Kunčice292021-06-12 12:48:48
72RadíkovMuži Budeč282021-06-12 12:47:51
73RadíkovMuži Hrabišín272021-06-12 12:47:22
74RadíkovMuži Velký Ořechov262021-06-12 12:46:49
75RadíkovŽeny Košťálov122021-06-12 12:45:45
76RadíkovŽeny Ploukonice112021-06-12 12:24:58
77RadíkovŽeny Benetice22021-06-12 12:24:34
78Nová Ves u SvětléMuži Petrovice12021-06-12 12:24:33
79RadíkovMuži Radíkov502021-06-12 12:23:45
80PlumlovMuži Radíkov302021-06-12 11:05:33
81PlumlovŽeny Hlubyně12021-06-12 11:02:26
82PlumlovMuži Otinoves312021-06-12 11:01:02
83PlumlovŽeny Soběsuky212021-06-12 11:00:51
84PlumlovŽeny Soběsuky172021-06-12 11:00:31
85PlumlovŽeny Bojkovice202021-06-12 11:00:31
86PlumlovŽeny Soběsuky132021-06-12 11:00:17
87Lešná - fotbalové hřištěnerozlišeno Valašská Polanka62021-06-12 10:03:48
88Lešná - fotbalové hřištěnerozlišeno Velká (Hranice III)72021-06-11 23:53:01
89PlumlovŽeny Košťálov122021-06-11 22:07:20
90PlumlovŽeny Ploukonice112021-06-11 22:06:47
91PlumlovŽeny Benetice22021-06-11 22:05:18
92PlumlovMuži Letohrad - Kunčice292021-06-11 22:04:37
93PlumlovMuži Budeč282021-06-11 22:03:44
94PlumlovMuži Hrabišín272021-06-11 22:03:08
95PlumlovMuži Velký Ořechov262021-06-11 22:02:19
96PlumlovMuži Pravčice12021-06-11 22:00:28
97NepomukyŽeny Pšánky62021-06-11 21:43:16
98Lešná - fotbalové hřištěnerozlišeno Dolní Bečva32021-06-11 21:35:02
99LavičkyJuniořiLomnička22021-06-11 20:34:56
100Lesopark ChlebičovMuži Velké Hoštice222021-06-11 17:41:55
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání