Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12024/06/292024/07/13 Netín, Netín ZR EXČR
22024/07/062024/07/13 Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP PV VCPV
32024/06/302024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice JH PLPU
42024/07/052024/07/13 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
52024/05/152024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce ZN -
62024/06/302024/07/14 Maršovice, Maršovice ZR EXČR
72024/07/012024/07/14 areál hz SDH Služovice, 8.kolo MSP 2024 na 2B OP -
82024/07/062024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
92024/07/142024/07/20 Šumvald, Šumvald OL BIOMAC HE
102024/06/142024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně TR -
112024/07/072024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč JH PLPU
122024/07/072024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
132024/07/132024/07/21 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice TR -
142024/07/222024/07/27 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 LI PKL
152024/07/212024/07/27 Janovice, Janovice (2B) BR BIOMAC HE
162024/07/132024/07/27 Vracov - fotb. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
172024/07/142024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou PE PLPU
182024/07/212024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce JH PLPU
192024/07/212024/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
202024/07/212024/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
212024/07/212024/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
222024/05/282024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B ZN -
232024/08/052024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
242024/08/042024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
252024/07/132024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž OL -
262024/08/022024/08/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
272024/05/282024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku ZN -
282024/08/052024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
292024/08/022024/08/11 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
302024/08/042024/08/11 Třeština, Třeština (3B) SU BIOMAC HE
312024/07/282024/08/11 Čikov, 15. ročník O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
322024/07/282024/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
332024/08/032024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR EXČR
342024/08/092024/08/17 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
352024/08/042024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice PE PLPU
362024/07/192024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo) ZN -
372024/08/042024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
382024/08/112024/08/24 Zbraslav, 8.kolo Žďárské ligy ve Zbraslavi BO ŽL
392024/08/162024/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
402024/08/162024/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
412024/08/112024/08/25 Hamry nad Sázavou, 9. kolo Žďárské ligy Hamry nad Sázavou ZR ŽL
422024/08/262024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
432024/08/172024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
442024/08/232024/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
452024/08/182024/09/01 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
462024/08/182024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
472024/08/102024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky DO -
482024/08/232024/09/01 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
492024/08/182024/09/01 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
502024/08/242024/09/01 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce Vel. nad Veličkou HO GPHO
512024/08/242024/09/07 Markvartice, O putovní pohár SDH Markvartice TR TRL
522024/09/022024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu JN JL
532024/08/242024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH SY EXČR
542024/08/242024/09/07 Stařeč, O pohár starosty SDH Stařeč TR TRL
552024/08/252024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
562024/09/022024/09/07 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 LI PKL
572024/09/052024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B JC -
582024/09/012024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční) OL BIOMAC HE
592024/08/252024/09/08 Trnava, O pohár SDH TR TRL
602024/08/182024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
612024/09/022024/09/08 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 LI PKL
622024/08/252024/09/08 Lipník, O pohár starosty SDH Lipník TR TRL
632024/08/312024/09/14 Kněžice, Pohár Bohemia TR TRL
642024/08/312024/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
652024/09/092024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
662024/09/072024/09/14 Holýšov, V. kolo CHLMH DO CHL
672024/05/072024/09/14 Soběsuky, Pohárová soutěž PV VCPV
682024/09/012024/09/14 Jasenice, Memoriál Jaroslava Tomka TR ŽL
692024/09/092024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 SM PKL
702024/09/012024/09/15 Rokytnice nad Rokytnou, Třebíčská liga MH TR TRL
712024/09/012024/09/15 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
722024/09/072024/09/21 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
732024/09/162024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
742024/09/152024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B) OL BIOMAC HE
752024/09/082024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
762024/09/082024/09/21 Maršovice, Závěrečné kolo Žďárské ligy v Maršovicích ZR ŽL
772024/09/162024/09/21 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 SM PKL
782024/09/152024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce JH PLPU
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1NetínŽenyMichal Matějíček2024-07-13 07:18:00
2NetínMužiMichal Matějíček2024-07-13 07:17:25
3Petrov u koupalištěŽenyPetr Kotásek2024-07-06 11:31:43
4Petrov u koupalištěMužiPetr Kotásek2024-07-06 11:31:24
5ČechtínŽenyMichal Matějíček2024-06-23 08:59:39
6ČechtínMužiMichal Matějíček2024-06-23 08:58:57
7NevcehleŽenyMichal Matějíček2024-06-22 10:55:38
8NevcehleMužiMichal Matějíček2024-06-22 10:55:13
9NevcehleŽenyLukáš Vaculík2024-06-22 06:06:47
10NevcehleMužiLukáš Vaculík2024-06-22 06:06:37
11RadíkovŽenyLukáš Vaculík2024-06-16 09:15:33
12RadíkovMužiLukáš Vaculík2024-06-16 09:15:20
13RadíkovŽenyMichal Matějíček2024-06-15 20:21:13
14RadíkovMužiMichal Matějíček2024-06-15 20:20:57
15PlumlovŽenyLukáš Vaculík2024-06-15 09:50:44
16PlumlovMužiLukáš Vaculík2024-06-15 09:50:31
17PlumlovŽenyMichal Matějíček2024-06-14 19:52:19
18PlumlovMužiMichal Matějíček2024-06-14 19:51:45
19Ratíškovice - fotba.hřištěŽenyPetr Kotásek2024-06-05 17:40:57
20Ratíškovice - fotba.hřištěMužiPetr Kotásek2024-06-05 17:40:30
21Svatobořice - hasičský areálŽenyPetr Kotásek2024-05-11 11:45:54
22Svatobořice - hasičský areálMužiPetr Kotásek2024-05-11 11:45:39
23Svatobořice - hasičský areálŽenyMichal Matějíček2024-05-11 11:29:29
24Svatobořice - hasičský areálMužiMichal Matějíček2024-05-11 11:29:11
25Svatobořice - hasičský areálMužiDaniel Chvátal2024-05-09 21:56:16
26Vlkoš - fotb. hřištěŽenyDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:26
27Vlkoš - fotb. hřištěMužiDaniel Chvátal2024-05-04 11:53:09
28Vlkoš - fotb. hřištěŽenyPetr Kotásek2024-04-24 07:50:01
29Vlkoš - fotb. hřištěMužiPetr Kotásek2024-04-24 07:49:26
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu