Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12022/08/062022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
22022/08/152022/08/20 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
32022/08/122022/08/20 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
42022/08/082022/08/20 Hrubá Vrbka - has. areál, O pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
52022/08/142022/08/20 Kelčice, O pohár starosty PV VCPV
62022/08/072022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
72022/08/122022/08/26 Hasičský areál u Bartošovce, 8 roč. Noční soutěže SDH Štěpánkovice 10 kolo NHHL OP -
82022/08/262022/08/27 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
92022/08/132022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
102022/08/192022/08/27 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
112022/08/262022/08/27 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka & O putovní pohár starosty města TR -
122022/08/242022/08/27 Kostelec nad Černými lesy, 5. kolo Podlipanské ligy v Kostelci nad Č. lesy KO PL
132022/08/132022/08/28 U fotbalového hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
142022/08/142022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
152022/08/202022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
162022/08/292022/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
172022/08/202022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
182022/03/302022/09/03 Areál Sádek, Sádek 2B - HLP OP -
192022/08/262022/09/03 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
202022/08/312022/09/03 Sezemice, Noční soutěž děti MB -
212022/08/212022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
222022/02/022022/09/04 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
232022/08/212022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
242022/08/212022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
252022/08/262022/09/04 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
262022/09/012022/09/10 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
272022/08/272022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
282022/09/052022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
292022/08/272022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
302022/07/262022/09/10 Husovo náměstí, O pohár starosty města, 2B, PZ -
312022/08/012022/09/10 Holice, za mateřskou školkou, 10.ročník TFA Holické kombajn OL -
322022/05/142022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
332022/08/272022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
342022/08/282022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
352022/06/262022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
362022/08/282022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
372022/09/052022/09/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
382022/09/092022/09/11 Herálec, O pohár HB HBMH
392022/08/282022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
402022/09/032022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
412022/09/122022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
422022/09/032022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
432022/05/142022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
442022/09/032022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
452022/09/042022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
462022/08/202022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
472022/09/102022/09/17 Volenice, Volenická noc PB -
482022/09/042022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
492022/09/192022/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
502022/05/012022/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
512022/09/102022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
522022/09/192022/09/24 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1Lhotky sportŽenyTomáš Láznička2022-08-14 10:05:25
2Lhotky sportMužiTomáš Láznička2022-08-14 10:05:14
3Horní Pole (noční)ŽenyLukáš Brtník2022-08-13 17:29:09
4Horní Pole (noční)MužiLukáš Brtník2022-08-13 17:28:46
5Hrubá Vrbka - has. areálŽenyRadek Staněk2022-08-12 07:07:48
6Hrubá Vrbka - has. areálMužiRadek Staněk2022-08-12 07:07:27
7KošťálovŽenyRadek Staněk2022-08-12 07:05:59
8KošťálovMužiRadek Staněk2022-08-12 07:05:29
9NivaMužiRadek Staněk2022-08-12 07:04:15
10Malá SkálaŽenyRadek Staněk2022-08-12 07:02:43
11Malá SkálaMužiRadek Staněk2022-08-12 07:02:22
12MiřeticeŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:40:44
13MiřeticeMužiRadek Staněk2022-08-08 10:40:24
14Lhotky sportŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:39:26
15Lhotky sportMužiRadek Staněk2022-08-08 10:39:08
16RadonínŽenyRadek Staněk2022-08-08 10:38:12
17RadonínMužiRadek Staněk2022-08-08 10:37:47
18TvarožnáMužiRadek Staněk2022-08-08 10:34:30
19ZbraslavMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:39:17
20Mikulovice hřištěMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:37:46
21TvarožnáŽenyJan Jeřábek2022-08-08 09:36:37
22TvarožnáMužiJan Jeřábek2022-08-08 09:36:04
23ZahorčiceŽenyJosef Drnek2022-08-08 07:25:42
24ZahorčiceMužiJosef Drnek2022-08-08 07:25:31
25MiřeticeŽenyJosef Drnek2022-08-08 07:24:29
26MiřeticeMužiJosef Drnek2022-08-08 07:24:16
27ZbraslavŽenyRadek Staněk2022-08-01 14:50:50
28ZbraslavMužiRadek Staněk2022-08-01 14:50:34
29MeziříčkoŽenyTomáš Láznička2022-07-30 09:06:53
30MeziříčkoMužiTomáš Láznička2022-07-30 09:06:35
31Radostín nad OslavouMužiTomáš Láznička2022-07-27 14:53:07
32Radostín nad OslavouŽenyTomáš Láznička2022-07-27 14:52:57
33Mikulovice hřištěMužiRadek Staněk2022-07-27 14:32:39
34Radostín nad OslavouŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:27:06
35Radostín nad OslavouMužiRadek Staněk2022-07-27 14:26:57
36MeziříčkoŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:21:00
37MeziříčkoMužiRadek Staněk2022-07-27 14:20:44
38Kamenice nad LipouŽenyRadek Staněk2022-07-27 14:19:22
39Kamenice nad LipouMužiRadek Staněk2022-07-27 14:19:10
40Letohrad - KunčiceŽenyLukáš Vaculík2022-07-24 09:17:34
41Letohrad - KunčiceMužiLukáš Vaculík2022-07-24 09:17:24
42Letohrad - KunčiceŽenyMichal Matějíček2022-07-24 08:56:58
43Letohrad - KunčiceMužiMichal Matějíček2022-07-24 08:56:21
44Rohatec u základní školyŽenyPetr Kotásek2022-07-23 08:49:42
45Rohatec u základní školyMužiPetr Kotásek2022-07-23 08:49:20
46KunžakŽenyLukáš Brtník2022-07-23 08:05:45
47KunžakMužiLukáš Brtník2022-07-23 08:05:30
48Letohrad - OrliceŽenyMichal Matějíček2022-07-22 20:24:58
49Letohrad - OrliceMužiMichal Matějíček2022-07-22 20:24:45
50Letohrad - KunčiceŽenyJosef Drnek2022-07-21 11:57:59
51Letohrad - KunčiceMužiJosef Drnek2022-07-21 11:57:48
52Letohrad - OrliceŽenyJosef Drnek2022-07-21 11:56:22
53Letohrad - OrliceMužiJosef Drnek2022-07-21 11:56:10
54TřeštinaŽenyLukáš Vaculík2022-07-10 09:25:00
55TřeštinaMužiLukáš Vaculík2022-07-10 09:24:49
56TřeštinaŽenyMichal Matějíček2022-07-10 07:29:17
57TřeštinaMužiMichal Matějíček2022-07-10 07:29:00
58ZahnašoviceŽenyLukáš Vaculík2022-07-09 10:47:31
59ZahnašoviceMužiLukáš Vaculík2022-07-09 10:46:39
60Velké Pavlovice, fotbal.hřištěŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:41:47
61Velké Pavlovice, fotbal.hřištěMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:41:30
62DětkoviceŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:40:49
63DětkoviceMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:40:30
64HabrovanyŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:38:57
65HabrovanyMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:38:30
66ZahnašoviceŽenyMichal Matějíček2022-07-09 08:34:31
67ZahnašoviceMužiMichal Matějíček2022-07-09 08:34:11
68TřeštinaŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:36:54
69TřeštinaMužiRadek Staněk2022-07-08 07:36:34
70Velké Pavlovice, fotbal.hřištěMužiRadek Staněk2022-07-08 07:32:36
71Velké Pavlovice, fotbal.hřištěŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:32:24
72BatelovMužiRadek Staněk2022-07-08 07:31:23
73BatelovŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:31:06
74HabrovanyŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:30:04
75HabrovanyMužiRadek Staněk2022-07-08 07:29:51
76DětkoviceŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:28:23
77DětkoviceMužiRadek Staněk2022-07-08 07:28:11
78ZahnašoviceŽenyRadek Staněk2022-07-08 07:26:49
79TřeštinaŽenyVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:05:53
80TřeštinaMužiVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:05:41
81ZahnašoviceŽenyVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:04:37
82ZahnašoviceMužiVojtěch Stoklásek2022-07-07 13:03:55
83DubenecŽenyMichal Matějíček2022-07-01 16:48:49
84DubenecMužiMichal Matějíček2022-07-01 16:48:37
85Petrov u koupalištěŽenyMichal Matějíček2022-07-01 16:48:03
86Petrov u koupalištěMužiMichal Matějíček2022-07-01 16:47:50
87TřeštinaŽenyJosef Drnek2022-06-28 07:06:09
88TřeštinaMužiJosef Drnek2022-06-28 07:05:48
89ZahnašoviceŽenyJosef Drnek2022-06-28 07:04:52
90ZahnašoviceMužiJosef Drnek2022-06-28 07:04:27
91ZahnašoviceMužiRadek Staněk2022-06-27 12:31:52
92ČástkovŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:30:35
93ČástkovMužiRadek Staněk2022-06-27 12:30:18
94Petrov u koupalištěŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:28:55
95Petrov u koupalištěMužiRadek Staněk2022-06-27 12:28:43
96TopolanyŽenyRadek Staněk2022-06-27 12:27:36
97TopolanyMužiRadek Staněk2022-06-27 12:27:17
98DubenecMužiRadek Staněk2022-06-27 12:26:15
99Čeložnice - has. areálMužiTomáš Hovězák2022-06-26 12:02:51
100Čeložnice - has. areálŽenyTomáš Hovězák2022-06-26 12:02:38
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu