Neuměř hřiště 2023 (Plzeň-jih)
VI. kolo (závěrečné) CHLMH
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Chodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 16. 09. 2023 13:00 |
| Kontakt: | SDH Holýšov |
| Telefon: | |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pocinovice | Domažlice | 16,57 | 17,07 | 16,57 | 0,50 | |
![]() | 2. | Srbice | Domažlice | 16,71 | 16,71 | NP | 103,29 | |
![]() | 3. | Milavče | Domažlice | 17,14 | 18,33 | 17,14 | 1,19 | |
![]() | 4. | Dolní Folmava | Domažlice | 18,36 | 18,36 | 18,54 | 0,18 | |
![]() | 5. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 18,52 | 18,52 | 21,64 | 3,12 | |
![]() | 6. | Holýšov | Plzeň-jih | 22,86 | NP | 22,86 | 97,14 | |
![]() | 7. | Petrovice | Domažlice | 24,42 | 24,42 | 25,53 | 1,11 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Milavče | Domažlice | 18,42 | 19,50 | 18,42 | 1,08 | |
![]() | 2. | Chodov | Domažlice | 19,77 | 60,21 | 19,77 | 40,44 | |
![]() | 3. | Srbice B | Domažlice | 19,95 | 19,95 | 22,82 | 2,87 | |
![]() | 4. | Srbice | Domažlice | 20,01 | 20,01 | 21,93 | 1,92 | |
![]() | 5. | Dolní Folmava | Domažlice | 20,09 | 20,09 | 28,50 | 8,41 | |
![]() | 6. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 20,87 | 20,87 | 25,06 | 4,19 | |
![]() | 7. | Staňkov I | Domažlice | 27,13 | 43,95 | 27,13 | 16,82 | |
![]() | 8. | Sedlice | Domažlice | 27,82 | 29,07 | 27,82 | 1,25 | |
![]() | 9. | Hluboká | Domažlice | 30,98 | 31,22 | 30,98 | 0,24 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pocinovice | Domažlice | 17,07 | 16,57 | 16,57 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Srbice | Domažlice | 16,71 | NP | 16,71 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Hluboká | Domažlice | 20,62 | 16,73 | 16,73 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Milavče | Domažlice | 18,33 | 17,14 | 17,14 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Petrovice | Domažlice | 18,06 | 18,99 | 18,06 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Dolní Folmava | Domažlice | 18,36 | 18,54 | 18,36 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 18,52 | 21,64 | 18,52 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Chodov | Domažlice | 19,68 | 19,25 | 19,25 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Holýšov | Plzeň-jih | 21,09 | 42,84 | 21,09 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Čermná | Domažlice | 21,64 | 23,22 | 21,64 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Hluboká | Domažlice | 32,16 | 22,73 | 22,73 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Holýšov | Plzeň-jih | NP | 22,86 | 22,86 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Petrovice | Domažlice | 24,42 | 25,53 | 24,42 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Staňkov I | Domažlice | 31,55 | 33,37 | 31,55 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Koloveč | Domažlice | 34,24 | 31,99 | 31,99 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Milavče | Domažlice | 19,50 | 18,42 | 18,42 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Chodov | Domažlice | 60,21 | 19,77 | 19,77 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Srbice | Domažlice | 19,95 | 22,82 | 19,95 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Srbice | Domažlice | 20,01 | 21,93 | 20,01 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Dolní Folmava | Domažlice | 20,09 | 28,50 | 20,09 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Petrovice | Domažlice | 21,38 | 20,76 | 20,76 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 20,87 | 25,06 | 20,87 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Staňkov I | Domažlice | 26,37 | 38,44 | 26,37 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Staňkov I | Domažlice | 43,95 | 27,13 | 27,13 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Sedlice | Domažlice | 29,07 | 27,82 | 27,82 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Hluboká | Domažlice | 31,22 | 30,98 | 30,98 | 2023/09/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Koloveč | Domažlice | 38,62 | 41,37 | 38,62 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Koloveč | Domažlice | 77,42 | NP | 72,42 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2024/09/14 | Neuměř ZRUŠENO, V. kolo CHLMH | |
| 2023/10/14 | Holýšov, V. kolo CHL - Okresní kolo ZPV | |
| 2023/09/16 | Neuměř hřiště, VI. kolo (závěrečné) CHLMH | |
| 2019/09/14 | Holýšov, Memoriál | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















