Lavičky 2017 (Žďár nad Sázavou)
O pohár Lavičky

PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele

Liga: Žďárská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 06. 2017 11:00
Kontakt:   Martin Bradáč
Telefon:  608632574
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Zadal: Redakce FireSport


Výsledky soutěže


Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Trnava Třebíč 16,52 16,08 16,52 0,44
Statistiky týmu
2.
 Čikov Třebíč 16,65 16,52 16,65 0,13
Statistiky týmu
3.
 Olešná Havlíčkův Brod 16,69 16,69 16,69 -
Statistiky týmu
4.
 Krasonice Jihlava 16,84 16,84 16,41 0,43
Statistiky týmu
5.
 Oponešice Třebíč 17,08 17,08 16,74 0,34
Statistiky týmu
6.
 Sedlatice Jihlava 17,16 17,01 17,16 0,15
Statistiky týmu
7.
 Radostín nad Oslavou B Žďár nad Sázavou 17,19 16,97 17,19 0,22
Statistiky týmu
8.
 Lhotky Sport Žďár nad Sázavou 17,26 17,26 16,99 0,27
Statistiky týmu
9.
 Dolní Němčice Jindřichův Hradec 17,33 17,18 17,33 0,15
Statistiky týmu
10.
 Pasohlávky Brno-venkov 17,42 17,18 17,42 0,24
Statistiky týmu
11.
 Meziříčko Žďár nad Sázavou 17,49 17,30 17,49 0,19
Statistiky týmu
12.
 Plumlov Prostějov 17,87 17,12 17,87 0,75
Statistiky týmu
13.
 Kynice Havlíčkův Brod 17,89 17,79 17,89 0,10
Statistiky týmu
14.
 Lavičky Žďár nad Sázavou 17,90 17,90 16,48 1,42
Statistiky týmu
15.
 Sychotín Blansko 17,94 17,79 17,94 0,15
Statistiky týmu
16.
 Netín Cirkus Žďár nad Sázavou 18,16 18,16 17,98 0,18
Statistiky týmu
17.
 Benetice B Třebíč 18,28 18,05 18,28 0,23
Statistiky týmu
18.
 Hodějice Vyškov 18,29 17,31 18,29 0,98
Statistiky týmu
19.
 Pavlov Experiment Žďár nad Sázavou 18,41 18,06 18,41 0,35
Statistiky týmu
20.
 Kamenná Třebíč 18,44 18,44 18,10 0,34
Statistiky týmu
21.
 Katov Žďár nad Sázavou 19,12 18,34 19,12 0,78
Statistiky týmu
22.
 Horní Lhotice Třebíč 20,00 20,00 18,73 1,27
Statistiky týmu
23.
 Mokrá Brno-venkov 20,14 20,14 17,92 2,22
Statistiky týmu
24.
 Vážany Blansko 20,30 20,30 18,39 1,91
Statistiky týmu
25.
 Jasenice Třebíč 22,56 22,56 22,50 0,06
Statistiky týmu
26.
 Maršovice Žďár nad Sázavou NP NP NP -

Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Stará Říše Jihlava 16,70 16,70 16,41 0,29
Statistiky týmu
2.
 Bohuňov Svitavy 17,63 17,33 17,63 0,30
Statistiky týmu
3.
 Sychotín Blansko 18,22 18,22 17,37 0,85
Statistiky týmu
4.
 Lhotky Sport Žďár nad Sázavou 19,08 19,08 18,98 0,10
Statistiky týmu
5.
 Heroltice Brno-venkov 19,54 19,24 19,54 0,30
Statistiky týmu
6.
 Velké Meziříčí Žďár nad Sázavou 19,79 19,79 19,14 0,65
Statistiky týmu
7.
 Pavlov Žďár nad Sázavou 20,03 18,99 20,03 1,04
Statistiky týmu
8.
 Netín Žďár nad Sázavou 24,60 24,60 24,24 0,36
Statistiky týmu
9.
 Radostín nad Oslavou Žďár nad Sázavou NP NP NP -
Statistiky týmu
9.
 Hodějice Vyškov NP NP NP -

Junioři, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
Radostín nad Oslavou A Žďár nad Sázavou 19,01 19,01 18,26 0,75
Statistiky týmu
2.
Velké Meziříčí Žďár nad Sázavou 25,97 24,10 25,97 1,87
Statistiky týmu
3.
Velké Meziříčí Potěr Žďár nad Sázavou 30,71 30,71 20,48 10,23

Juniorky, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
Velké Meziříčí Žďár nad Sázavou 18,78 18,52 18,78 0,26

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu