Křekov (Hřiště Lipina) 2024 - O pohár SDH Křekov

Liga: JLNS
Místo: Křekov
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 12. 07. 2024 22:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 11. 07. 2024 22:00
Začátek tipování:  12. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 12. 07. 2024 00:00
Zadal: Martin Hověžák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krekov-13941.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Křekov ZLMartin Hověžák
22Hradčovice UHJan Javor
33Vrbětice ZLMartin Hověžák
44Vysoké Pole ZLMartin Hověžák
55Nevšová ZLMartin Hověžák
66Mirošov BZLMartin Hověžák
77Nedašova Lhota ZLMartin Hověžák
88Drnovice ZLMartin Hověžák
99Popov ZLAdéla Maryášová
1010Částkov UHTomáš Hoferek
1111Lipová ZLMartin Hověžák
1212Vrbka AKMJosef Pospíšil
1313Kněžpole BUHSDH Částkov
1414Nevšová CZLDavid Marcaník
1515Hošťálková VSRoman Hlavatý
1616Horní Lideč VSAlbert
1717Vrbětice 35+ZLBronislav Lysák
1818Vlachovice ZLAdéla Maryášová
1919Hostětín UHLucie Bartošová
2020Kněžpole AUHTomáš Pelka
2121Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2222Všemina ZLDzidza Dzidza
2323Kněžpole AUHDaniel Palčík
2424Lipová BZLTomáš Vaněk
2525Vrbka BKMJosef Pospíšil
2626Rudimov ženyZLDavid Marcaník
2727Hoštiná MužiPUPavol Galánek
2828Hošťálková VSRoman Hlavatý
2929Nevšová BZLDavid Marcaník
3030Mikulůvka ŽenyVSLukáš Smolík
3131Částkov UHDavid Tureček
3232Křekov 35+ZLAdam Halbrštát
3333Vlachova Lhota ZLRoman Marcanik
3434Vlachovice ZLLucie Bartošová
3535Valašská Polanka VSPetr m
3636Vizovice ZLVěra Lutonská
3737Pitín UHTomáš Šašinka
3838Mirošov CZLPavel Sáblík
3939Polichno Muži ZLPavel Novosad
4040Polichno Muži ZLPavel Novosad
4141Trnava Muži ZLJiří Vajďák
4242Smolina 35+ZLPetr Sáblík
4343Nedašov 35+ZLPetr Sáblík
4444Poteč Muži ZLAdam Halbrštát
4545Slušovice ZLKarel Dolina
4646Nedašov Ženy ZLPetr Sáblík
4747Bystřička mužiVSTereza Krutilová
4848Beluša MužiPUMatúš Bakoš
4949Nedašov ZLPetr Sáblík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL15,0315,2415,242023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mirošov BZL14,8115,4715,472022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mirošov ZL15,9515,2515,952022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lipová ZL16,0015,0016,002023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Lipová ZL15,8416,0516,052022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov CZL15,5016,1116,112023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mirošov BZL15,4116,1716,172023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevšová BZL16,1715,1216,172022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevšová BZL15,8416,3416,342023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Trnava ZL16,7916,4016,792022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Všemina ZL17,3816,0917,382023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Smolina ZL17,4717,2517,472023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loučka VS17,0317,5817,582023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Valašská Polanka VS16,3717,6517,652022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křekov ZL17,8617,2717,862022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vlachovice ZL17,7217,9317,932022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mirošov AZL17,6617,9617,962023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kněžpole AUH18,3216,3518,322023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žeranovice KM18,4818,2718,482023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Lideč VS18,1918,7118,712023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bystřička VS18,8015,6618,802023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tichov ZL19,4518,6719,452022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bylnice ZL19,5019,7119,712022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Horní Lideč VS19,7718,3719,772022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pitín UH20,1219,8620,122023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevšová CZL20,1920,6920,692022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbětice ZL17,0520,7220,722022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Popov ZL20,7022,2522,252023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Vlachovice ZL16,8222,3422,342023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Beluša PU24,0523,8524,052022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lipina ZL21,7724,0724,072022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Polichno ZL24,4523,4024,452023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Křekov ZL28,6628,4528,662023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Poteč ZL32,9129,8732,912023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křekov BZLNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Leskovec VSNPNPNP2022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nevšová AZLNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Beluša PUNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lukov ZLNPNPNP2022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Tichov ZLNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kněžpole BUHNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Trnava ZLNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nevšová CZLNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nedašova Lhota ZLNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bojkovice UHNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Smolina ZLDSQDSQDSQ2022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nedašova Lhota ZL18,1518,3618,362023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bojkovice UH18,0318,5718,572023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Popov ZL18,9117,9018,912023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vlachovice ZL18,9118,2218,912022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nedašova Lhota ZL19,7018,9319,702022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bratřejov ZL20,2721,2721,272022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rudimov ZL21,6221,9221,922023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Popov ZL23,2221,8923,222022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vizovice ZL20,5324,9524,952023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pitín UH26,1825,1426,182023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Slušovice ZL43,7627,0143,762023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Valašské Příkazy VSNPNPNP2022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlachovice ZLNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loučka VSNPNPNP2023/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2022/06/11 Křekov - hřiště Lipina, Noční pohárová soutěž
JLNS
2023/06/23 Křekov - hřiště Lipina, Noční pohárová soutěž Křekov
JLNS
2024/07/12 Křekov (Hřiště Lipina), O pohár SDH Křekov
JLNS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/13 Nedašova Lhota, O pohár SDH Nedašova Lhota
JLNS
2024/07/20 Nevšová, O pohár SDH Nevšová
JLNS
2024/07/27 Drnovice, O pohár SDH Drnovice
JLNS
2024/08/03 Vysoké Pole, O pohár SDH Vysoké Pole
JLNS
2024/08/10 Vrbětice, O pohár SDH Vrbětice
JLNS
Kdy Kde Liga